عضویتـــ

Search
Close this search box.

عضویتــــ

Search
Close this search box.

پشتیبانـــی

یونایتد هلث گروپ UnitedHealth Group

MHS Group
یونایتد هلث گروپ UnitedHealth Group

مقدمه

یونایتد هلث گروپ یک شرکت درمانی و مراقبت‌های بهداشتی آمریکایی است، که در سال 1977 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن، در شهر مینه‌تونکا، مینه‌سوتا، قرار دارد. این شرکت سهامی عام یکی از مهم‌ترین‌ها در نوع خود در جهان به شمار می‌رود. در سال ۱۹۸۴، یونایتد هلث گروپ، به یک شرکت بازرگانی عمومی، تبدیل شد.

این شرکت سهامی آمریکایی، خدمات خود را در دو بخش: بهداشت و درمان ارائه می‌‌دهد. شرکت از طریق شرکت‌‌های زیر مجموعه خود، به ۷۰ میلیون نفر در سراسر ایالات متحده خدمات بهداشتی ارائه می‌نماید. مدیر عامل اجرایی شرکت استفان همسلی می‌باشد.

وبگاه:

www.UnitedHealthGroup.com

فهرست

جایگاه یونایتد هلث گروپ در صنعت.. 4

محصولات شرکت یونایتد هلث گروپ.. 4

چشم انداز شرکت یونایتد هلث گروپ.. 4

وضعیت سهام شرکت یونایتد هلث گروپ.. 5

جایگاه یونایتد هلث گروپ در صنعت

این شرکت سهامی عام جزو ده شرکت برتر دنیا از لحاظ کسب درآمد در سال 2022 بوده است. در آخرین رتبه‌بندی انجام شده، توسط مجله فورچون، در فهرست فرچون ۵۰۰؛ رتبه 5 از بزرگترین شرکت‌های ایالات متحده را، به خود اختصاص داد.

محصولات شرکت یونایتد هلث گروپ

 • این شرکت درمانی برای کمک به ایجاد یک سیستم بهداشتی مدرن و با کارایی بالای جهانی تلاش می‌کند.
 • این شرکت سهامی عام با دولت‌ها، کارفرمایان، شرکا و ارائه دهندگان نیز کار می‌کند تا از 152 میلیون نفر مراقبت نماید و چشم انداز یک سیستم مبتنی بر ارزش را به اشتراک بگذارد که به دنبال مراقبت دلسوزانه و عادلانه از افراد است.
 • فناوری و ارائه مراقبت مبتنی بر داده: از محصولات این شرکت این است که مراقبت‌هایی را با کمک فناوری و داده‌ها ارائه می‌دهد و افراد، شرکا و ارائه دهندگان را با راهنمایی‌ها و ابزارهایی که برای دستیابی به سلامتی بهتر نیاز دارند، توانمند می کند. 
 • در سال ۱۹۷۹ اولین شبکه مبتنی بر طرح سلامت برای سالمندان را، اجرا نمود.
 • یونایتد هلث گروپ، طیف وسیعی از محصولات و خدمات را، از طریق دو بخش: بهداشت/درمان و اُپتیمام ارائه می‌دهد.
 •  شرکت یونایتد هلث همچنین از طریق شرکت‌های تابعه خود، به ۷۰ میلیون نفر در سراسر ایالات متحده خدمات بهداشتی ارائه می‌نماید.

چشم انداز شرکت یونایتد هلث گروپ

 • مراقبت های بهداشتی را به بهترین شکل انجام دادن
 • مستقیماً از طریق گروه‌های پزشکی محلی و سیستم‌های مراقبت سرپایی، از جمله مراقبت‌های اولیه، تخصصی، فوری و جراحی به 103 میلیون مصرف‌کننده، مراقبت می‌کند.
 •  این تجارت همچنین محصولات و خدماتی را ارائه می‌دهد که افراد را درگیر سلامتی خود می کند و به مدیریت نیازهای سلامت مزمن، پیچیده و رفتاری کمک می‌کند.  مشتریان شامل کارفرمایان، سیستم‌های بهداشتی، دولت و برنامه‌های بهداشتی هستند.
 • حمایت اختصاصی از زنان و خانواده‌ها: راه حل‌های سلامت یکپارچه این شرکت درمانی یک تجربه ساده و مثبت برای اعضا ایجاد می‌کند. شرکت مذکور به شناسایی عوامل خطر، آموزش مادران و خانواده‌ها، بهبود وزن هنگام تولد و کاهش عوارض کمک می کند.
 •  این شرکت درمانی بر کاهش هزینه‌های درمان ناباروری و افزایش احتمال بارداری، شناسایی و ارائه مراقبت از زنان باردار و بهبود نتایج برای نوزادان بستری در NICU یا سایر واحدهای مراقبت تخصصی تمرکز می کند.
 • راهکارهای سلامت زنان برای کارفرمایان: Optum با بیش از 30 سال تجربه، یک تداوم مراقبت انعطاف پذیر را ارائه می‌دهد که به بهبود نتایج و کاهش هزینه‌ها برای زنان و خانواده‌ها کمک نماید.

وضعیت سهام شرکت یونایتد هلث گروپ

این شرکت سهامی بهداشتی در سال 2022 نتایج خوبی را برای سه ماهه سوم مالی خود گزارش داد و راهنمایی های خود را برای آینده افزایش داد.

آخرین مورد بسته‌شده

‎$۴۹۳٫۹۳

دامنه روزانه

‎$۴۹۳٫۵۰ – ‎$۵۰۰٫۹۴

دامنه سالانه

‎$۴۴۵٫۶۸ – ‎$۵۵۸٫۱۰

ارزش بازار

۴۶۰٫۶۴ میلیارد USD

میانگین حجم معاملاتی

۳٫۶۱ میلیون

نسبت قیمت/درآمد به‌ازای هر سهم

۲۲٫۲۴

بازده سود سهام

۱٫۵۱٪

بورس اوراق بهادار اصلی

NYSE

نکات کلیدی از نتایج سه ماهه سوم سال 2022:

5.26 میلیارد دلار در مقایسه با 4.09 میلیارد دلار سال قبل درآمد کسب کرد.

درآمد هر سهم از 4.28 دلار به 5.55 دلار افزایش یافت.

با تنظیم برای آیتم‌های یک بار مصرف، EPS با قیمت 5.79 دلار عرضه شد.

درآمد سالانه 11.8 درصد افزایش یافت و به 80.89 میلیارد دلار رسید.

اجماع 5.43 دلار در هر سهم با درآمد 80.52 میلیارد دلار بود.

هزینه‌های عملیاتی با 10.2 درصد افزایش به 73.43 میلیارد دلار رسید.

Optum 46.6 میلیارد دلار درآمد کسب کرد – 17٪ افزایش یافت.

سایر ارقام قابل توجه در گزارش سود

درآمد حاصل از محصولات، خدمات و حق بیمه به ترتیب 5.6، 8.7 و 13.2 درصد افزایش یافته است. نسبت مراقبت های پزشکی مطابق با 81.6% در مقابل 82.4% مورد انتظار بوده است.

La سهام بهداشت و درمان همچنان نزدیک به همان قیمتی که سال 2022 با آن شروع کرده بود معامله می‌شود.

راهنمایی‌های آینده و اظهارات کارشناس

برای کل سال مالی،  این شرکت پیش‌بینی می‌کند که درآمد تعدیل‌شده هر سهم بین ۲۱.۸۵ تا ۲۲.۰۵ دلار کاهش یابد. طبق تحلیل برایان سوزی (Yahoo Finance) در مورد گزارش درآمد :

این شرکت سهامی در یک محیط چالش برانگیز به عملکرد بسیار خوب خود ادامه می‌دهد. رشد سود عملیاتی 31 درصد در محیطی که در آن اقتصاد در حال کند شدن است، نرخ‌های بهره بالا می‌رود، اخراج‌ها افزایش می‌یابند و در اینجا شما یونایتد هلث گروپ را با یک سه ماهه واقعا خوب دیگر در پیش رو دارید.

وال استریت توصیه می کند سرمایه‌گذاری در این سهام به طور متوسط ​​​​به 587 دلار افزایش یافته است – حدود 15٪ افزایش.

نتیجه گیری

شرکت درمانی و مراقبت‌های بهداشتی یونایتد هلث گروپ از جمله شناخته شده‌ترین شرکت‌ها در این حوزه در کشور آمریکا و جهان محسوب می‌شود.

این شرکت سهامی عام با برنامه‌های کارآمد جدید خود که در خدمت خانواده‌ها و بویژه زنان است، پیوسته در تلاش بوده است تا خدمات بهداشتی بهتر و پیشرویی را به مردم اعطا کرده و از جهتی با چنین اقداماتی درآمد خود را افزایش بخشیده است.  چشم انداز اقدامات این شرکت موفق نشان می‌دهد که رشد سهام و سودآوری آن در سال‌های آینده نیز همچنان تداوم خواهد داشت و می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای سرمایه گذاری مطمئن شما باشد.

بررسی شاخص‌های سهام در سال گذشته نیز نشان می‌دهد که شاهد رشد درآمد و سود این شرکت درمانی بودیم و به عنوان یکی از شرکت‌های سهامی مطرح در صندوق ساخت آینده، سرمایه گذاری در آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما برای سرمایه‌گذاری در شرکت‌های برتر جهان،  فرم‌های زیر را تکمیل نمایید:

سر تیترهای مقاله

جدیدترین‌ها